AnasayfaOyun Dünyası › Metin2 PvP Serverlarında İstediğiniz Tüm İtemler Artık Sizin

Metin2 PvP Serverlarında İstediğiniz Tüm İtemler Artık Sizin

Genel olarak MMORPG oyunlarda oyuncular en iyi itemlere sahip olmak ister. Fakat normal serverlarda bu pek mümkün değildir. Çünkü yaratıklardan itemler çok düşük olasılıklar ile düşmektedir. Bu durum karşısında oyuncuların hevesi kırılabilmektedir. Özellikle Metin2’de oyuncular genel olarak daha iyi şartlarda oynamak için PvP serverlarda oynamayı tercih etmektedir.
metin2 pvp serverler çok açıdan oyuncuların isteklerini karşılayabilmektedir. Zaten bu yüzden oldukça beğenilmektedir. Oyunlarda genel olarak dikkat edilmesi gereken ana kısımlar hep itemler olmuştur. Pvp serverlarda oyunculara istedikleri itemler verilebilir. Fakat tabi bu kural bazı serverlar için geçerlidir. Yani her server için böyle bir kural yoktur.

metin2

Bedava editli pvp serverler oyunculara en iyi itemleri sağlayabilmektedir. Bu serverlarda genel amaç çok daha keyifli oyun oynamaktır. Çünkü yaratıklardan item düşüreceğim diye günlerini hatta aylarını ayırmak gibi bir durumla karşılaşılmaz. Bu yüzdende oyun çok daha keyifli hale gelir. Çünkü oyuncular oynadıkları oyundan keyif almayı öğrenir. Bu açıdan editli serverlar pek çok oyuncunun tercihidir.

Pvp serverlarda oyuncular için pek çok yeni fırsat yaratılmaktadır. Fakat hangi serverda oynamanız gerektiğine doğru karar vermelisiniz. Çünkü her server farklı özelliklere sahiptir. Eğer adil bir oyun içerisinde olmak istiyorsanız, editsiz serverları, oyunun tadına varmak istiyorsanız da editli pvp serverlarını tercih edebilirsiniz. Hepsinin kendisine göre farklı bir heyecanı olacaktır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.