AnasayfaOyun Dünyası › Metro: Redux Çıkış Tarihi

Metro: Redux Çıkış Tarihi

Oyun sektöründe ki gelişmeler oyun severeleri sevindiriyor. FPS oyunları arasında en sevilen oyunlardan olan Metro, serinin son halka oyununu sunmaya hazırlanıyor. Metro: Redux’un gün içerisinde çıkış tarihi açıklandı. Metro: Redux adlı bu oyun aslında yeni bir oyun değil. Ancak ortaya karışık bir oyun olduğundan halk dilinde böyle söylenir oldu.

Oyun, Metro 2033 ve Metro: Last Light’ın yeniden düzenlemiş hali olarak piyasaya sürülecek. Tabi Metro: Redux’ın kendine özel iki adet yeni modu bulunacağı gerçeğide var. Bunların dışında Metro 2033 ve Metro: Last Light’ın grafiklerinin tekrardan elden geçmiş hali olarak bizlere sunulacak.

Oyunun yapımcılığını üstlendiği Deep Silver firması, geçtiğimiz hafta Metro: Redux’un kesin çıkış tarihini ve hangi platformlarda yer alacağını resmi olarak blog’dan açıkladı. Tahminlere göre Metro: Redux’ın asıl amacı yeni nesil oyun konsolları olması beklentiler arasına girmiş durumda. Fakat bunun yanı sıra oyun PC platformuna da çıkış yapması yine bekleniyor.

metro-redux-un-cikis-tarihi

Özet ile Playstatiton 4 ve Xbox One’da da bir Metro oyunu bulunacak. Özellikle Metro 2033 ve Metro: Last Light oyunlarını daha önce oynamadı iseniz Metro: Redux sizin için mantıklı bir seçenek gibi duruyor. Üstelik oyunun dijital versiyonu 25 dolar gibi makul bir fiyattan satılacak. Oyun kutulu versiyonu olarak belirlenmiş fiyatı ise 49.99 dolar. Son olarak Metro Redux çıkış tarihi 26 Ağustos tarihinde Kuzey Amerika’da ve 29 Ağustos tarihinde ise Avrupa’da raflarda olacak.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.