AnasayfaOyun Dünyası › Motor Ustası Oyunu

Motor Ustası Oyunu

Motor ustası oyununa hepiniz hoş geldiniz sevgili arkadaşlar. Severek takip ettiğiniz güzel oyunlarımıza her gün yenileri eklenmekte. Yeni eklenen oyunlarımız sayesinde, araba oyunları bölümünde hiç sıkılmadığınızı fark edeceksiniz. Bu durumu şöyle de açıklayabiliriz; bugün oynadığınız oyunun hemen arkasından, araba oyunları içerisinden yeni bir oyun eklenecek. Böylece, araba oyunları bölümünü de sürekli güncel tutmuş olacağız. Bahsettiğimiz bu durum sonrasında, araba oyunları bölümüne her girişinizde ayrı bir heyecan hissediyor olacaksınız. Bu güzel heyecanın sebebi; “Bakalım bugün hangi oyun eklenmiş acaba ?” düşüncesinin yaratmış olduğu heyecan olacak. Bugüne dönecek olursak eğer sevgili arkadaşlar, sizler için seçmiş olduğumuz oyunun adı; motor ustası. Keyifli oyunumuzda, motor ustası olmanın tüm inceliklerini gösteriyor olacağız. Araba oyunları bölümündeki motor ustası olma yönündeki incelikleri, özel olarak oluşturacağınız not defterinde toplayabilirsiniz.

Araba oyunları bölümündeki motor ustasına başladığınız zaman, dikkatinizi çeken bazı şeylerle karşılaşacaksınız. Bunların en başında; motor ustası olma yolunda atılan basamaklar, araba oyunları içerisinde ne kadar usta olduğunuzu, kaçıncı basamakta olduğunuza bakarak anlayabilirsiniz. Örnek vermemiz gerekirse eğer, bu durumu karatedeki kuşak renkleri gibi düşünmemiz mümkün. Tıpkı karatedeki kuşak renkleri gibi, araba oyunları içindeki basamaklar da deneyim sürecinin sembolü gibidirler.

Keyif alacağınızı düşündüğümüz araba oyunları bölümünü ister tek, isterseniz de birileriyle birlikte oynayın. Nasıl oynarsanız oynayın da, yeter ki oynamış olun sevgili arkadaşlar. Şimdiden hepinize iyi eğlenceler diliyoruz. Araba oyunları içindeki başka bir oyunda görüşmek üzere. Araba oyunları bölümündeki keyifli oyunumuzu bitirdiğiniz zaman, motor ustası oyunumuzda uzmanlaşmış olduğunuzu göreceksiniz. Herkese nasip olmayan bu uzmanlaşma durumunun, sadece birkaç oyun sonrasında olmasına şaşırmayın arkadaşlar. Çünkü, araba oyunları içindeki doğru anlatım ve kolaylıklar sayesinde, uzman olmanız hiç de zor değil.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.