AnasayfaOyun Dünyası › N.O.V.A. 3: Freedom Edition Mobil Oyunu

N.O.V.A. 3: Freedom Edition Mobil Oyunu

Mobil cihazlarının en sevilen oyun serilerinden olan N.O.V.A normalde ücretli bir oyundu. Fakat yapımcı şirket olan mobil oyunların en iyi şirketlerinden biri Gameloft bu serinin son oyunu olan N.O.V.A 3:Freedom Edition isminde ücretsiz olarak bir oyun çıkarmaya karar vermiş.

Shooter dediğimiz sürekli olarak silahla bir şeyleri vurmamamız gereken bu oyun tarzı olarak en iyi mobil oyunlardan biri olan N.O.V.A. bu unvanını korumaya niyetli olduğunu bu oyunlardan çok iyi bir şekilde anlıyoruz.

N.O.V.A. 3 Freedom Edition Mobil Oyunu

Takım savaşlarının da bulunduğu multiplayer özelliği de bulunan bu oyunda çoklu oyuncu seçeneği ile biraz daha eğlenceli olabiliyor. Hatta bu tarz oyunlara bayılanlar için harika bir haber daha verelim.

Oyunda herhangi bir satın alma seçeneğiniz yok. Yani para verenler yerine tamamen oyunu çözen ve çok sık oynayanlar üstünlük sağlayabilecek. Oyunun da ismini veren Freedom Edition‘ın hakkını veren Gameloft, oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde sunmakta. Kaçırmamak lazım.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.