AnasayfaOyun Dünyası › Need For Speed Most Wanted 2012 E3 Oynayış Videosu

Need For Speed Most Wanted 2012 E3 Oynayış Videosu

Şüphesiz ki bilgisayar oyunlarının ve özelliklede araba yarışı oyunlarının vazgeçilmezlerinden bir tanesi idi Need for Speed Most Wanted. Zamanında oynayabilmek için her türlü fedakarlığı gösterdiğimiz bu oyun şimdi yeniden karşımızda. 2012 yılı içerisinden Need for speed most wanted şimdi yeniden karşımızda yeni adıyla birlikte: Need For Speed Most Wanted 2012 E3.

Yeni Need For Speed Most Wanted 2012 E3 oyununda Ea yine döktürmüş,son teknolojisini kullanarak oyunun kalitesini gözler önüne sermiş, oyun içerisindeki süper grafikler ve oyun içince sürülebilecek muhteşem arabalar mevcut.

Peki yeni Need For Speed Most Wanted 2012 E3 ne zaman çıkıyor?

İşte bu sorunun yanıtını EA Games yöneticileri verdi ve yeni Need For Speed Most Wanted 2012 E3 oyununun 1 Kasım 2012’de çıkacağını söylediler.

Oyunun geçtiğimiz haftalarda trailer’i yayınlanmıştı, geçen günlerde ise yeni oynayış videosu yayınlandı.Oyunda dikkat çeken arabaların çok rahat sürülmesi oldu, ve grafiklerde muhteşem,gerçek yarış gibi aynı.

Need For Speed Most Wanted 2012 E3 Trailer

Need For Speed Most Wanted 2012 E3 yeni oynayış videosu

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.