AnasayfaOyun Dünyası › Okey Oynamanın Yeni Adresi : OkeyTÜRK

Okey Oynamanın Yeni Adresi : OkeyTÜRK

Okey oyununa mizahi bir anlayış katan Joygame Interactive Services LTD KKTC kökenli Türk online oyun şirketi, OkeyTürk isimli oyunuyla Facebook oyun platformunda. JoyGame OkeyTürk oynamak için yapmanız gereken Facebook’tan canlı okeye bağlanmak. Sanal okeyin keyfini yaşayabileceğiniz yeni online okey oyunu olan OkeyTürk tamamen ücretsizdir. Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz bu okey oyununda beklemek yok, taş çalmak yok. OkeyTürk ile online okeyin tadını çıkarın.. OkeyTÜRK için oyun detayları aşağıdaki gibidir; OkeyTürk oyununda Chip nerede kazanılır, nerede kaybedilir? Oyunda sadece oyunu kazanınca para(chip) kazanılır. Masaya otururken, hediyeleri gönderirken ve eşya satın alırken kaybedilir. -Başarılarda yüksek ödüller bir önceki ödülünüzün üstüne geliştirilmiş olur. Örneğin; 3 tane yapılınca kazanılan başarı, 10 tane yapılınca kazanılan başarı, 30 tane yapınca kazanılan başarı ile yer değiştirir. Okey Oyna ile sizlerde okey oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. -Bot bir kişi yerine oynarsa oyuncu o oyunda kazanacağı xplerin yarısını alır. -VİP bir üye neden normal bir üye ile aynı masada olmak ister? Arkadaşları’nın daha kolay ödül alması, daha kolay başarı kazanması için. -Bot bir kişi yerine oynarsa, oyuncu o oyunda kazanabileceği xplerin yalnızca yarısını kazanır. -Rozetler kazanılır ve kaybedilebilir. -Başarılar kazanılır ancak kaybedilmez.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.