AnasayfaOyun Dünyası › Online Oyunlar

Online Oyunlar

Oyunlar günümüzde son zamanlarda eğlence için iyi bir yöntem. Oyun oynamak kimisi için bir zaman geçirme kimisi için ise zevk’den öte bir şey değildir. Bazen can sıkıntısına birebir gelir, bazen ise başından kalkamazsınız. Bu nedenledir ki sizlere bugün Online Oyunlardan bahsedeceğiz.

Sizlere bugüne kadar bir çok online oyun sitesinden ve hangi oyun sitelerinin ne kadar kullanışlı olduğunu anlatmıştık. Şimdi ise online oyunlar nasıl oyunlar nasıl oynanır ve hangi online oyunlar günümüzde moda olduğunu açıklayacağız. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte online oyun sektörü sürekli olarak gelişmeye devam ediyor. Oyun sektörüne ilginin her geçen gün arttığını görebilmemiz mümkün. Oyun firmaları sürekli olarak daha görsel oyunlar yapmaya çalışmakta ve bu bağlamda bizlere daha keyifli oyunlar sunmakta. Oyun severler ise bu duruma paralel olarak görsel animasyonların yüksek olduğu oyunları tercih ediyor.

Evde boş oturmaktan canınızın sıkılması durumunda veya boş vakitlerinizde Online Çiftlik oyunu oynayarak çiftçiliğe ilk adımı atabilirsiniz. Keyfinize diyecek olmayacak bu sayede.

Artık oyun sektörü bilgisayara indirmeden oynanabilmeye kadar gelişti. Eskiden yaptığımız bu zahmetler yerini şimdilerde online oyunlara bıraktı. Örnek verecek olursak strateji oyunlarına ilginin ne kadar büyük olduğunu herkes bilir. Bu bağlamda sizlerde Good Game Empire oyununu oynayarak tadını çıkarabilirsiniz.

 

Video tanıtımı ise ; http://www.youtube.com/watch?v=d3BRfbnmo7g&feature=plcp

 

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.