AnasayfaOyun Dünyası › Oyun ve Eğlence Dünyasına Hoşgeldiniz

Oyun ve Eğlence Dünyasına Hoşgeldiniz

İnternet, ucu bucağı olmayan sonu belirsiz bir ortam. Teknolojik gelişmeler sayesinde hemen hemen herkesin ellerinde tablet, akıllı telefonlar mevcut. Telefon yada tabletleri sadece iletişim olarak kullanmıyoruz tabi ki de. Boş vakitlerimizi’de eğlenceye ayırmak gerekiyor. Sadece telefonlarda da değil bu durum. Bilgisayar başında da insanlar, boş vakitlerini eğlenceli şekilde geçirmek istemekte. Bu yüzdendir ki sizlere gamyun’dan biraz bahsetmek istiyorum.

Sıcacık aile ortamının bulunduğu okey, 101, batak, tavla, king vb çok sayıda oyunların yer aldığı adreste oyun oynamanın keyfine doyacaksınız. Özellikle kahve kültürünün de yaygın olduğu ülkemiz’de artık teknolojik gelişmeler sayesinde hem telefonlardan hemde bilgisayar üzerinden oyunlar oynamak mümkün olabiliyor. İnsanlar artık internetin de gelişmesi ile birlikte kendilerine yeni heyecan ve yeni oyunlar oynama stres atma çabası içerisine girmiş bulunuyor. İnternet üzerinden birden çok oyun oynayabiliyoruz. Vazgeçilmez oyunlar arasında okey oyunu, 101 gibi oyunlar yer alıyor. Şu zamanlarda bana kalırsa en iyi oyun sitesi diyebiliriz. Burada ulaşabileceğiniz üzere site üzerinden giriş yaparak oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Takdir edersiniz ki okey oynamak bağımlılığın ötesi haline gelmiş bir oyun oldu. Kahvehaneler de, kırahathaneler de, cafeler de, evlerde ve ismini sayamayacağım daha bir çok yerlerde okey her yerde. Oyun olması bir tarafa biraz da zihnin çalıştırılması ile alakalı bir durum diyebiliriz.

gamyun

Eğlenceli dakikalar ve keyifli vakit geçirmek için sizleri gamyun.net adresine bekliyoruz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.364 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar