AnasayfaOyun Dünyası › Oyunlarını Oyna

Oyunlarını Oyna

Flash oyunlar arasında en çok tercih edilenler spor ile ilgili oyunlardır. Burada tanıtacağımız oyun “ voleybol maçı “ adında. Yani bir kişi bilgisayara karşı oynayabileceği gibi voleybol oyunu iki kişi de oynayabilir. Oyunda Sisi ve Toto isimlerinde iki oyuncu bulunmakta. Bu ikili arasında geçen voleybol karşılaşmasına başlamak için PLAY yazısına tıklayıp oyuna giriş yapmanız gerekmekte. Oyunların çoğunda olan tek kişi ile oynama yada iki kişi ile oynama gibi iki seçeneğiniz var. Uygun olan seçeneği seçtikten sonra oyuncuyu kontrol için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Sağa, sola, yukarı yada aşağı doru hareket ederek size gelen topu karşılamaya çalışıyorsunuz. Spor oyunları bu ilkeye göre oynanmaktadır. Haydi, kendini göstermek için sende oyna.
Sevilen çizgi film karakteri “tazmanya canavarı “kız oyun oyunları olarak karşımızda. Çocukların severek izledikleri “tazmanya canavarı” ile ilgili olan bu oyunu oyunu severek oynacaklarını tahmin etmek o kadarda zor değil. Eğlenceli vakit geçirmek ve zekanızı geliştirme amacı için tercih edilmesi gereken oyunlar arasında yer alıyor. Bir çeşit bulmaca çözme, verilen resimi tamamlama türü. Verilen resim tazmanya canavarı’nın resmini içeriyor. Yapboz yada karışık bir resimi düzenleme oyunları gibi mouse ile gerekli hareket kontrolleri sağlıyor.

family-guy-the-quest-for-stuff-android-ios-oyun-indir

 

Mouse ile hareket sağlama oyunlarda kolaylık sağladığı için tercihler arasında ilk sırada yer almakta. Eğer sende hem beceri hemde eğlenceli vakit geçirmek istersen düşünmeden bu oyunu seç ve oyna.
http://www.zenoyun.com

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.