AnasayfaOyun Dünyası › Pepe Çiftçi

Pepe Çiftçi

Pepe çiftçi olmuş ve mısır yetiştirmeye çalışmaktadır. Pepe mısır yetiştirirken sizin yardımınıza ihtiyacı var ve ancak siz yardım ederseniz mısırlarını yetiştirip toplayabilmektedir. Pepe’ye yardım etmek için beklemeyin ve hemen yardımına koşun.

Pepe çiftçi olarak mısır bahçesinde mısır yetiştirmeye karar vermiş ama mısır yetiştirmek için yardım istiyor. Pepe mısırlarını yetiştirmek için önce tarlaya tohum serpmeli, ardından tarlasını sulamalı, sonra gübre atıp tekrar sulamalı ve mısırlar yetiştikten sonra toplamalıdır. Pepe tüm bunları yaparken siz de ona yardım edin ve mısırları birlikte ekip yetiştirin. Sonra yetişen mısırları Pepe ile birlikte toplayın. Çiftçi pepe oyunu Pepe’nin mısır yetiştirmek için hazırladığı bahçesinde geçmektedir. Bu bahçe mısır yetiştirmek için çok uygun ama Pepe tek başına mısır yetiştirmeyi becerememiş ve sizin, bahçeyi sularken, mısırları toplarken, gübre atarken ve tohum saçarken kendisine yardım etmenizi bekliyor. Pepe’ye yardım edip birlikte mısır yetiştirmek isteyen çocuklar, hemen oyunu başlatın ve Pepe’ye yardım ederek onun mısır yetiştirmesini sağlayın. Mısır yetiştirmek için öncelikle enerjiye ihtiyacınız olacak ve pepe için enerji aldıktan sonra mısır tohumlarını tarlaya saçarak işe başlayın. Ardından yine enerji alarak bu tohumları sulayın. Gübre atıp yetişen mısırları toplayın.

pepe-harfleri-ogretiyor

Pepe çiftçi olmuş, mısır yetiştirip toplarken yardım eden çocukları çok seviyormuş. Siz de eğlenceli çiftçi pepe oyunları oynayarak Pepe’ye mısır yetiştirirken yardım edin.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.