AnasayfaOyun Dünyası › PES 2013 çıkış tarihi

PES 2013 çıkış tarihi

Konami’nin Electronic Arts’ın FIFA’sına rakip olarak hazırladığı Pro Evolution Soccer 2013’ün resmi çıkış tarihi bugün firma tarafından açıklandı.

PES 2013‘ü bekleyenlere müjde! Oyunun çıkış tarihi Konami tarafından bugün açıklandı. Eğer PES 2013’ü bekliyorsanız, 21 Eylül tarihinde tüm dünyada PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için piyasada olacağını duymak sizi oldukça sevindirecektir.

Facebook’tan oyunun Türkiye çıkış tarihi ile ilgili bir duyuru yapan Aral Game’e göre ise oyun 20 Eylül’de raflardaki yerini alacak. Muhtemelen birkaç gün içerisinde ön siparişe açılacağını da tahmin ediyoruz.

Yukarıda belirttiğimiz tarih PES 2013‘ün PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 platformları için geçerli ve Konami diğer platformlar için oyunu ne zaman piyasaya süreceğini henüz belirtmedi.

Firmadan gelen açıklamaya göre diğer platformun sahipleri bir süre daha beklemek durumunda kalacak ve yakında onlar için de bir çıkış tarihi açıklanacak.

Kaynak : ShiftDelete

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.882 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.