AnasayfaOyun Dünyası › PES 2014’ün İlk Teaser’ı Yayınlandı

PES 2014’ün İlk Teaser’ı Yayınlandı

Futbol oyunlarının vazgeçilmezleri arasında olan PES, yeni serilerini çıkarmaya devam ediyor. PES serisinin son versiyonu olan PES 2014, bu yılın sonlarına doğru çıkacak. PES 2014 ne zaman çıkacak soruları şu sıralar gündemdeyken oyuna ait ilk teaser yayınlandı. Geliştirilmiş olan yeni nesil bir oyun motoru ile birlikte hayatımıza merhaba diyecek olan Pro Evolution Soccer 2014 isimli oyun, E3 konferansında ilk defa bizlerle buluşacak.

Oyunda Fox Engine motoruna ait animasyonlar dikkatimizi çekmekte. Ancak şöyle bir durum var ki ne yazık ki video siyah – beyaz ağırlıklı olarak gösterildiğinden oyunun nasıl bir görüntü kalitesine sahip olacağı konusunda bilgimiz yok. PES 2014’ün ilk teasırı yayınlandı ve aşağıda ki videodan sizde oyunun nasıl olacağını 43 saniye olarak görebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.