AnasayfaOyun Dünyası › PES 2014’ün Kapak Görseli Ortaya Çıktı

PES 2014’ün Kapak Görseli Ortaya Çıktı

PES 2014 oyunu bu yılın sonlarına doğru çıkacak biliyorsunuz. Büyük merakla beklenen futbol oyunlarının gözde oyunu PES 2014’e ait resmi bilgiler yavaş yavaş gelmeye devam ediyor. Oyun dünyasında önemli bir yere sahip olan PES’in son serisi PES 2014 2013 yılının sonlarına doğru çıkacak.

Oyun denilince en önemli yapımcılardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Konami, Pro Evolution Soccer 2014’ü PC, Xbox 360, Playstation 3 ve PSP için hazırlandığını geçtiğimiz haftalarda duyurmuş ve bizde bunun haberini yapmıştık.

Oyuna dair net bilgiler yavaş yavaş geliyor. İşte oyuna dair gelen bir başka detay. PES 2014’ün kapak görseli belli oldu. Oyunun yeni nesiller için satışa sunulup sunulmayacağı hakkında yapımcı firma tarafından bir açıklama henüz gelmiyor. Muhtemel şekilde PlayStation 3 sürümüne ait olan bir kapak görseli’de bugün yayınlandı. İşte PES 2014’ün kapak görseli ;

PES-2014-Görsel

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.