AnasayfaOyun Dünyası › PlayStation 3 Ne Zaman Çıkıyor

PlayStation 3 Ne Zaman Çıkıyor

Sony’nin bu hafta düzenlenen Tokyo Game Show 2012‘de tanıttığı CECH-4000 kod adlı yeni PlayStation 3’ü için Türkiye çıkış tarihi de belli oldu.

Sony’den herkes PlayStation 4 açıklaması beklerken, piyasadaki tüm PlayStation 3’lerden daha ufak bir kasaya sığdırılan yeni PlayStation 3’ü tanıtması biraz hayal kırıklığı yaratsa da, yeni PlayStation 3 almayı düşünenleri oldukça sevindirdi diyebiliriz.

PlayStation 3 Slim’e oranla yüzde 25 daha hafif, yüzde 20 daha küçük boyutlara sahip olan PlayStation 3’ün yeni modelinin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı da bugün açıklandı.

Görünüşe göre Sony, yeni PlayStation 3’ü ekim ayından itibaren satışa sunmayı planlıyor. Cihazın bildiğiniz gibi iki farklı rengi (siyah ve beyaz) ve iki farklı kapasite seçeneği bulunuyor. Satın alırken ne kadar kapasiteye ihtiyacınız olacağını hesaplayarak 250 GB y a da 500 GB’lık modellerden birini tercih edebileceksiniz.

Sony şimdilik yeni PlayStation 3’ün fiyatının ne olacağı konusunda bir açıklama yapmazken, ekim ayına girdiğimizde konuyla ilgili detaylı bilgilerin gelmeye devam edeceğini tahmin edebiliyoruz.

Kaynak ; ShiftDelete

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.