AnasayfaOyun Dünyası › Pokemon Go Cand’yi Hızlı Kazanmak

Pokemon Go Cand’yi Hızlı Kazanmak

Pokemon GO oyunu çıktığı ilk günden beri hayatımızın büyük kısmını oluşturmaya başladı. Çıktığı ilk gün itibari ile tüm dünyada oynanma rekoru kıran oyun, gün geçtikçe yenilikler ile birlikte karşımızda yer alıyor. Pokemon GO büyük ilgi ile oynanırken, Pokemon savaşçıları ile karşılaşmak mümkün.

Pokemon GO oyununun en önemli eşyalar arasında yer alan şey Candy’ler.

Nasıl Candy Kazanılır?

Pokemon yakaladıktan sonra bunları güçlü hale getirmek için yada evrimleştirmek için Candy isimli şekerlere ihtiyacınız bulunuyor. Oyun içerisinde Candy kazanmak için birkaç yöntem bulunuyor. Bunların başında Pokestop’ları ziyaret etmek geliyor. Tabi Pokestop’dan Candy düşürme şansınız çok fazla olmadığını söyleyelim.

pokemon-go-candy

Candy için en popüler yöntemlerden bir tanesi ise birden fazla yakaladığınız pokemonları profesöre göndermek olacaktır. Her bulduğunuz pokemon karakterini yakalayın ve profesöre göndererek candy olarak karakterinizi güçlendirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.