AnasayfaOyun Dünyası › Pokemon Go Ne Kadar İnternet Harcar

Pokemon Go Ne Kadar İnternet Harcar

Pokemon Go oyunu gün geçtikçe hayran kitlesi çoğalıyor. Her ne kadar oyuna dair kötü yorumlar yapılsa da müthiş bir ivme kazanmış durumda. Yarım milyar insanın indirip oynadığı oyun, başarılı şekilde güncellemeleri ile devam ederken bir yandan da sorulan sorularda ortaya çıkıyor.

Pokemon Go oynarken Ne Kadar İnternet Harcar?

Şüphesiz ki telefon üzerinden oynanan oyunda özellikle Türkiye’de oynuyorsanız internet paketinizi sınırsız yapmanızda fayda var. Aksi halde internet paketiniz anında bitebilir. Bu durumda oluşabilecek paket aşım ücretleri vs sizin cebinizi epeyce yakabilir.

1 saatlik kullanım 15 ile 25 MB arası bir internet harcamış oluyorsunuz. Bunun sebebi ise server ve GPS ile iletişim kurmaktan kaynaklanıyor. Gün boyu oynasanız 70 MB arası bir internetiniz gidecektir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.