AnasayfaOyun Dünyası › Pou Oyunları Artık Flash Oyun Olarak Karşınızda

Pou Oyunları Artık Flash Oyun Olarak Karşınızda

Teknolojinin gelişmesi ile hayatımıza farklı alanlarda yenilikleri bizlere sunmaya devam etmekte. Bilgisayarlar, cep telefonları derken artık her işimizi bu aygıtlar üzerinden gerçekleştirir olduk. Öyle ki oyun oynamayı eğlenmeyi bile. Teknolojinin gelişimiyle oyun sektörü de bu alandaki en büyük paya sahip durumda. Her geçen gün farklı oyunlar üretilerek yeni maceralara atılıyoruz. Bunlardan birisi de pou oyunları olarak karşımıza çıkmakta.

Pou ilk olarak hayatımıza android ve apple store uygulamalarından edinilerek mobil oyun olarak girmiştir. Son zamanların en popüler mobil oyunları arasında yer alan pou oyunları, artık flash oyun sektöründe de boy göstermeye başladı. Mobil versiyonda olduğu gibi sadece bir alanda bağlı kalmayıp pou boyama, pou ameliyatı, pou ev yolunda, pou giydirme, doktor pou gibi bir çok türden oyun severlerin beğenisine sunuluyor. Bu oyunları oynayarak hem eğlenceli vakit geçirebilir, hem de eğitici türden olmaları nedeni ile eğlenirken öğrenmeyi sağlayabilirsiniz. Tamamen kurulum gerektirmeden bilgisayar üzerinden oynayabileceğiniz eğlenceli ve kolay bir tür olması ile öne çıkmaktadır.

Farklı türden yeni pou oyunları her gün güncellenen hali ile paylaştığımız linkler üzerinden oynamanız mümkündür. Bunun dışında en popüler flash oyun türleri olarak ameliyat, barbie, angry birds oyunları gibi oyunları da en harbi oyun sitesi sloganı ile harbi oyuncu üzerinden oynamanız mümkündür. Sizler için oyun gündeminden yeni makale ve haberleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.