AnasayfaOyun Dünyası › Renkli Oyunlar

Renkli Oyunlar

Çocukların eğlendikleri ve keyif aldıkları yeni arkadaşları Pepee, giderek büyümekte ve sürekli olarak yeni şeyler öğrenmektedir. Son zamanlarda en çok izlenen ve çocuklara hep bir şeyler öğreten bir çizgi film olmayı başarmıştır. Özellikle annelerin böylesine eğlenceli ve öğretici bir çizgi karakter olması, çocuklarını mutlu görmeleri oldukça sevinç vericidir. Çocuklar pepe ile sayı saymayı, dans etmeyi, koşmayı, bakkala gitmeyi öğrenmektedir. Özellikle de yöresel dansları öğretmesi çocukların kendi ülkesini tanımasını büyük katkısı olmaktadır. Bundan dolayı anneler ve çocukların tercihi haline gelmiştir.

Ayrıca pepee boyama, sayesinde renkleri de rahatlıkla öğrenebilmektedirler. Birbirinden güzel objelerin ne renk olduğunu, doğadaki her şeyin renklerini öğrenmeyi ve bunları boyama kitaplarında boyamak çocukları eğlendirmektedir. Çocuklar hayatta her şeyi oyun olarak görürler. Bu yüzden her alanı oynayarak öğrenirler. Dans ederler, müzik aleti çalarlar bunları yaparken oyuna dönüştürürler. Boyama yapmak da oyun oynayarak öğrenmek çok fazla eğlendirmektedir. Keyifli dakikalar geçirmek isteyen çocukların dünyası ile pepe boyamalar yapmak renkleri öğretmeyi sağlayacaktır.

Çocuklar genellikle renkli cisimleri gördükleri an dokunmak isterler. Bu yüzden Boyama, yapmak çocukların ilgisini çeker. Boya yaparak her eşyanın ve doğada bulunan cisimlerin renklerini rahatlıkla öğrenebilirler. Keyif almak ve eğlenmek isteyen çocuklar online olarak da boyama yapabilirler. Boyama oyunları çocukların dünyasına hitap eden ve sürekli yeni renkler öğrenmesine yardımcı olan bu kategoriye rahatlıkla izin verebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.