AnasayfaOyun Dünyası › Şeker Patlatma Oyunları

Şeker Patlatma Oyunları

İnternet ortamı kendinizi geliştirmenizi, donanımınızı arttırmanızı sağlayacak içeriklerle; iş fırsatlarıyla ve oyalanma olanaklarıyla dolu. Doğru kullanmak önemli tabii; yabancı insanlarla ani ve ölçüsüz yakınlıklar kurmamak gerekiyor, sosyal hayattan kopmamak gerekiyor, işi-gücü ve sorumlulukları ihmal etmemek gerekiyor. Biz işin oyalanma kısmıyla ilgili bir tavsiyede bulunacağız; size şeker patlatma oyunu oyna diyeceğiz. Neden mi böyle bir teklifte bulunuyoruz? Çünkü size canınız sıkkınsa sıkıntınızı dağıtacak, zamanın hızla geçivermesini ve eğlenmenizi sağlayacak bir oyun tavsiye etmek bizim için bir zevk.

Son derecede eğlenceli bir bilgisayar oyunu olan şeker patlatma oyunu süreli bir oyun; zaman devamlı geriye doğru ilerliyor ve yeni seviyelerde oynamaya hak kazanmak için size tanınan süre bitmeden yeterli derecede puan kazanmayı başarmalısınız. Oyun; renkli şekerlerin her biri aynı renkte olan 3 tanesini üst üste, alt alta ya da yan yana getirerek patlatmaya çalışmanızı gerektiriyor. Şekerlerin yerini değiştirebilmek için farenizi hızlı ve ustalıklı bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Oynadığınız bölümde başarılı olup olmadığınızı oyun ekranının sağ tarafında yer alan pipetin üstündeki kırmızı çizgilere bakarak anlayabilirsiniz. Bu çizgiler süre dolmadan pipetin üstünü kaplarsa bu bir üst bölüme geçebileceğinizin göstergesidir, kendinizi tebrik edebilirsiniz. Oyunu yükleyin, play butonuna basın ve içinizden eğlence başlıyor diye geçirin; inanın gerçekten eğlenceli olacak. Kafanızın içinden size sıkıntı veren düşünceler mi geçiyor, dağılıverecekler. Herhangi bir şeyi beklediğiniz için zamanın yavaşladığını mı hissediyorsunuz (hep öyle olur), zaman akıp geçiverecek.

şeker-patlatma

Bu oyunu daha önce oynadınız mı bilmiyoruz. Ama şuna eminiz; oynadıktan sonra siz de bir arkadaşınıza şeker patlatma oyna diye tavsiyede bulunacaksınız. Çünkü insan güzel şeyleri arkadaşlarıyla, tanıdıklarıyla paylaşmak ister; onlar da eğlenip oyalansın ister.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.