AnasayfaOyun Dünyası › Şirinenin Hikayesini Bilmeyen Kaldı mı?

Şirinenin Hikayesini Bilmeyen Kaldı mı?

Şirine, Şirinler kasabasında yaşayan tek kızdır. Bu nedenle de pek çok şirin buna aşıktır. Şirinler oyunlarının da vazgeçilmezi olan Şirine oyunu, bu nedenle en ilgi gören ve şirinler kasabasının en farklısıdır.

Şirine’yi ise bu köye koyan Gargameldir. Onu yoğun çabalar sonucunda yaratmış, daha sonra da Şirinler kasabasına salarak “ajanlık” görevi vermiştir. Fakat şirine kısa sürede köyü sevmiş, Gargamel ile çalışmaktan vazgeçerek de kasabada yaşamaya başlamıştır.

Gargamel ise o günden beri şirinleri yakalamak ve yemek için elinden geleni yapıyor. Özellikle kedisi Azman ile beraber yoğun tempolu çalışmaları da çizgi filmin en çok izlenen kısmı.

şirinler oyunu bu tip maceralı aşamalardan oluştuğu için çok seviliyor. Özellikle Şirin ve Şirine’nin aşkı ise dillere destan bir durum. Şirine’nin güçlü şirinden hoşlandığını hepimiz biliriz. Pek çok flash oyun sitesinde de şirinler oyunlarını görmek mümkündür. Onlarla keyifli vakitler geçirebilir ve dilediğiniz gibi oyun çıkararak da istediğiniz tempoya ulaşabilirsiniz.

meboyunlari-gen-trsirinler-araba-yapimi

Nitekim oyunu oynarken tek dikkat etmeniz gereken nokta ise aşamalardan tam puan almaktır. Hangi şirin ve şirine 2 oyununu oynarsanız oynayın, oyunda yer alacak olan aşamaları en doğru şekilde geçmeli ve verilmiş olan görevi de başarı ile gerçekleştirmeye bakmalısınız. Flash oyun sitelerinde 100’ü aşkın farklı oyun çeşitleri ile Şirinler oyunlarını da görmek mümkündür.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.