AnasayfaOyun Dünyası › Smackdown Oyunu

Smackdown Oyunu

Gücü ve gösterişi sembolize eden SmackDown arenasında kıyasıya bir mücadeleye var mısın? Öyleyse buyrun. SmackDown hayranlarının oynayabileceği flash ve 2 kişilik oyun olan Smackdown Oyunu karşınızda. Oyunda amacımız kendi SmackDown karakterimizi oluşturmak ve tüm rakiplerimizi tek tek yenerek Dünya SmackDown Şampiyonu olmaktır. Nasıl Oynanır sorusuna gelince ;

Dünyaca ünlü dövüş programı olan smackdown için çıkarılan güzel bir oyun olan 3D Smackdown oyunu artık 3 boyutlu bir şekilde bizlerle buluşuyor. Sizler için smackdown nasıl oynanırı hazırladık.

Oyun yüklendikten sonra ‘1 Player‘ seçeneği ile bilgisayara karşı ya da ‘2 Player‘ seçeneği ile arkadaşınıza karşı oynayabilirsiniz.

Kontrol Tuşları: Tek kişiliği seçtiğinizde; ‘Klavye Yön Tuşları‘ ile hareket ettiriyorsunuz.’I‘ tuşu ile yumruk ‘O‘ tuşu ile tekme atabiliyorsunuz. ‘I ve O‘ tuşlarına aynı anda basarak rakibinizi tutabiliyorsunuz. Rakibinizi tuttuktan sonra bu iki tuşa seri bir şekilde basıp onu kavramaya çalışacaksınız. Rakibinizi kavradıktan sonra bu iki tuştan herhangi birine basarak yere fırlatıyorsunuz. Rakibiniz sendeleyip yere düştüğünde ‘P‘ tuşu ile rakibinizin üstüne atlayıp onu yenebiliyorsunuz.

Smackdown Oyunları günümüzde genellikle küçük çocukların oynadığı bir boks oyunudur.

İki kişiliği seçtiğinizde; soldaki oyuncu ‘A,S,D,W‘ tuşları ile hareket ettirilip yumruk, tekme ve zıplama için sırası ile üst kısımdaki ‘1,2,3‘ rakamlı tuşları kullanabilir.

Sağdaki oyuncu ise; ‘Klavye Yön Tuşları‘ ile hareket ettirip yine yumruk, tekme ve zıplama için sırası ile sağ kısımdaki ‘1,2,3‘ rakamlı tuşları kullanabilir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.