AnasayfaOyun Dünyası › Subway Surfers Oyna

Subway Surfers Oyna

Android cihaz kullanıpta oyun oynamayan yoktur. Bir çok oyun seçeneği bulunan Android dünyasına her gün yeni bir oyun ekleniyor ve bu oyunların arasında seçim yapmak günden güne zorlaşıyor. Bir çok kategoride oyun bulunan Android’de bu oyunları ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Macera oyunu oynamayı sevenler için harika bir oyun Android markette yerini aldı. Bu oyunun adı Subway Surfers. Android cihazınızı kullanarak oynayabileceğiniz harika bir oyun olan Subway surf oyunu çok eğlenceli bir kaçma ve koşma oyunudur.

Oyunda amaç oyundaki kahraman Jake ve köpeğinin polis memurlarından kaçmasını sağlamak. Oyun puanlı bir oyundur ve polisten kaçarak en yüksek puana ulaşmak gerekir. Oyunun 3 boyutlu grafikleri, sürükleyici müzikleri ve akıcı animasyonları oyuncuların oyundan kopamamasına neden olmaktadır. Subway Surfers oyuncuları mobil cihazın başına adeta hapseden bir oyundur. Boş zamanları keyifli bir hale dönüştürmek istiyorsanız bu oyunu tercih edebilirsiniz. Oyun severlerin mutlaka android telefonunda bulundurması gereken bu oyunu oynamaktan büyük keyif alacağınızdan eminiz. Oyun boyunca çok sayıda yerde kaçma ve kovalama yapacaksınız. Trenlerin üzerinde, tren raylarında polis arkada siz önde koşacaksınız. Oyunun içerisinde bulunan güçlendiricileri kullanarak daha hızlı koşmanız mümkün. Bu güçlendiriciler zaman zaman bir sörf tahtası zaman zaman da roket takılı bir sırt çantası olarak karşınıza çıkacaktır. Bu güçlendiricileri oyunun belli dönemlerinde kullanmaya ihtiyacınız olacaktır. Oyunda zaman zaman karşınıza altınlar çıkacaktır. Bu altınları toplayarak yeni karakterler alabilir veya mevcut karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.

Oyun facebook ile de entegre olarak çalışmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde bu oyunu oynayan arkadaşlarınızın aldığı puanları görebilir, onlardan daha başarılı olmak için hırslı bir oyun oynayabilirsiniz. Oyunu Android Marketlerden indirebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.