AnasayfaOyun Dünyası › The Best Games En İyi Oyunlar!

The Best Games En İyi Oyunlar!

Değerli vaktinizi gereksiz oyunlarla harcamak yerine, sadece ve sadece en iyi oyunların bulunduğu bir oyun portalına ne dersiniz? Thebestgames.org adlı oyun sitesi, sizin için en güzel oyunları buluyor, bunları tek tek ayırıyor, yönergeler ekliyor ve sizlere sunuyor. “The best games” sloganıyla yola çıkan bu sitenin özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Hemen hemen her gün yeni oyunlarla güncellenen sitede, dünyanın en çok oynanan oyunlarını da bulmak mümkün… Tank Trouble bunlardan bir tanesi. Binlerce fanı bulunan bu oyunu, Thebestgames.org adresinden de oynayabilir, eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Üstelik bildiğiniz üzere bu oyunu sadece tek başınıza değil, arkadaşınızla birlikte de oynayabiliyorsunuz. Oyundaki amacınız, dolambaçlı odalarda rakip tankları patlatmak. Duvarlardan sektirerek ateş edebilir veya bonusları toplayarak özel atışlar yapabilirsiniz. Buna benzer diğer popüler oyunlara da ulaşmak mümkün.

the-best-games

Elbette bu oyunlar, kategorilere ayrılmış durumda. Her insanın ilgi, ihtiyaç ve zevkleri farklıdır. Bu sebepten dolayı sol tarafta bir menü hâlinde bulunan kategorilerden siz de kendinize hitap edeni seçebilir ve o kategori altındaki tüm oyunlara göz atabilirsiniz. Sitedeki ilk kategori, elbette ki “Best Games”. Şık, sade ve gözü yormayan bir tasarıma sahip olan site, erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı açısından da göze çarpıyor. Sayfadan sayfaya, reklamdan reklama yönlendirme yapmayan Thebestgames.org’ta gezinirken, dilediğiniz oyunu birkaç saniye içerisinde açabilir ve beklemeden oynamaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunları yanı sıra sitede bulunan bütün oyunlar, çocukların psikolojini olumsuz etkileyebilecek olan bilumum etkenlerden arındırılmış durumda. Sıkı bir filtreden geçirilecek yayınlanan oyunlarda vahşet, küfür, argo gibi faktörlere rastlamak mümkün değil. Thebestgames.org ekibi, bunun aksine daha eğitici, öğretici oyunlar yayınlamakta ve bu sayede de ebeveynlerin de onayını almaktalar.

thebestgames

Sosyal medyanın öneminin fazla olduğu zamanımızda, Thebestgames.org ekibi de bunu göz ardı etmemiş ve Facebook üzerinde bir sayfa açmışlar kendilerine. Büyük bir hayran kitlesine sahip bu oyun sitesinin Facebook sayfasına https://www.facebook.com/Thebestgamess adresinden ulaşabilir, sayfayı beğenerek siz de yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. Siz de en iyi oyunları kaçırmak istemiyorsanız ne duruyorsunuz? Thebestgames.org adresini tarayıcınızın sık kullanılanlar kısmına ekleyin ve eğlencenin doruklarına siz de ulaşın! İyi oyunlar…

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.