AnasayfaOyun Dünyası › Uçak Savaşları

Uçak Savaşları

Günümüzde oyunlar kendi kategorisine göre farklılıklar göstermektedir. Oyunlar aslında bir çok konuda bizlere keyif vermekten çok bilgi vermektedir. Bazen tabi keyif de alabiliyoruz oyunlar oynarken ama seçtiğiniz kategori çok önemli. Bugün sizlere uçak oyunları konusunda bilgilendireceğiz. Uçak Oyunları kategorisinde yer alan oyunlar diğer oyunlara göre çok daha oynanabilir ve ilgi çekici oyunlardır. Bir çok uçak oyunları sever bu oyunları oynarken zamanın nasıl akıp gittiğinin farkına varmaz. Sizde şimdi Pilot olmak ister misin ? Gökyüzünde pilotlar ile yarışmak ne kadar da keyifli olur değil mi? Şimdi sizlere Uçak yarışı ‘nın ne kadar güzel olduğunu anlatacağız.

En çok oynanan oyunların başında gelen uçak oyunları arasında ise uçak simülatörü ve 3d uçak oyunları yer alıyor. 3d uçak oyunlarını oynarken normal oyunlardan aldıklarından daha fazla keyif alan çocuklar ve gençler için sunoyun.com sitesi bire bir olarak hazırlanmıştır. 3d uçak oyunlarının tamamı site üzerinde yer alırken iletişim kısmından istek ve açılmayan oyunları belirtebiliyorsunuz. Sizlerde bu oyunları oynayarak keyif alabilirsiniz.

Uçak savaşları ile gökyüzünde kendinizi savaşın ortasında hissedebilirsiniz. Dikkatli olun sakın uçağınızı düşürmeyin. Malum savaşın ortasında kaybedip de puanınızı yerlere indirmeyin. Haydi iyi oyunlar gençler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.