AnasayfaOyun Dünyası › Uçan Araba Oyunu Oyna

Uçan Araba Oyunu Oyna

Uçan araba yola koyuldu ve yoğun bir trafik içersinde de seyahat etmeye çalışıyor. Amacınız kısa süre içersinde oyunu kontrol etmek, sonrasında da finale kadar aracınızı sürebilmektir. Görüldüğü gibi oyunda ki araçlar yola dağınık olarak trafik yapmak amacı ile dizilmiş durumdalar.

Siz kontrolü sağlayarak bu araçların iyi bir dizilim elde etmesinin yanı sıra sürüşü de sağlamalı, hiçbir araca çarpmadan da finale kadar geçiş yapma hakkı elde etmelisiniz. Oyunda ki “space” tuşu sizin uçmanıza ve aracın havalanmasına neden olacaktır. Aynı zamanda oyunda ki diğer kısımlardan ise hangi tuşların ne anlama geldiğini kısa sürede kavrayabiliyorsunuz. Çizgiler ile yaratılmış farklı bir tasarım olan bu araba oyununda da amacınız en kısa sürede verilmiş olan etapları sağlamak ve daha sonra da finale kadar yükselmektir.

3d-araba-yarışı

Görüldüğü gibi oyunda yer alan birçok engel durumu söz konusu. Bu engelleri aşmak için araç ile bazen hızlı hareket etmeli, bazen ise en doğru şekilde hareket ederek finale kadar uzanmalısınız. Eğer herhangi bir durumdan dolayı oyun yarım kalır ve tamamlanmaz ise de oyunu tekrardan oynamak zorunda kalabilirsiniz. Bundan ötürü her bir aşamanın tamamlanmasını sağlamak ve diğer aşamalara geçiş yapmasını sağlamak sizin elinizde olan bir durumdur! çizgi sürüş arabası ile orantılı hareket etmeyi ve araçların turu tamamlamasını sağlamayı da unutmayın.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.198 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.