AnasayfaOyun Dünyası › Web Sitelerine Neden Oyun Eklenir

Web Sitelerine Neden Oyun Eklenir

Dünyada olduğu gibi Günümüzde bir çok kişi evinden çıkmadan para kazanmanın yollarını bulmuş durumda. Bunlardan bir tanesi de web sitelerinin reklam gelirleri. Bir çok kişi ya kendisi bir web sitesi yapıyor ya da uygun fiyata bir web sitesi yaptırdıktan sonra bu site için google adsense başvurusunda bulunuyor. Ardından onay geldikten sonra oturduğu yerden gelir elde etmeye başlıyor.

oyun-uzayi-oyunlar-oyunu-oyna

oyun uzayi oyunlar oyunu oyna

Ancak burada yaşanan sıkıntılardan bir tanesi, google adsense reklamlarının az gelir getiriyor olması. Bunun için web site sahipleri hangi kategorideki siteler daha çok gelir getiriyorsa o kategoriden siteler yapmaya başladılar. Yapılan çalışmalara göre en çok gelir getiren siteler oyun siteleri. Bu nedenle bir çok kişi ya oyun sitesi açmaya başladı ya da var olan sitelerine oyun ekleme işlemi ile bu sorunu çözmeye başladılar. Webmasterler sitelerine oyun kodu eklediklerinde hem sitede geçirilen zaman artmış oluyor. Bu da google tarafından daha kaliteli bir site olarak görünmelerine neden oluyor hem de siteye daha fazla yaşı küçük olan kullanıcılar girdiği için reklamların tıklanma olasılığı artıyor.

Oyun eklenen sitelerin daha fazla reklam geliri elde etmesinin en büyük nedenlerinden bir tanesi, küçük yaştaki kullanıcıların, neyin reklam neyin gerçek oyun olduğunu ayırt edememeleri oluyor. Bu yüzden sitene oyun ekle diye google üzerinde arattığınızda çıkan siteleri eklemeniz sizin sitenize gelen ziyaretçiyi yonlendirecektir. Ziyaretçilere çeşitlilik sunacaktır. Ancak dikkat edeceğiniz en önemli şeylerden bir tanesi sitenin her tarafını reklama boğarak kullanıcılarınızı siteden uzaklaştırmamak.

Size Önereceğimiz en güzel siteler arasında mario oyunları oynanabilecek siteleri kesinlikle oyun ekleme kodunu sitenize ekleyin.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.225 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.