AnasayfaOyun Dünyası › Wolfteam Kaydol

Wolfteam Kaydol

Wolfteam genel yapısı itibariyle son dönemlerin en dikkat çeken oyunlarından bir tanesi olarak dikkat çekiyor. Özellikle Counter Strike tarzında müsabakalar yapılabilmesi oyunu oldukça ön plana çıkaran özelliklerden bir tanesidir. Bunun yanı sıra ilginç hikayesi sayesinde de bu kadar oyuncu sayısına ulaşması da hiç şaşırtmamakta. Gerçekçi grafikleri, sürekli düzenlenen kampanyalar sayesinde ise Wolfteam Türkiye’nin en çok oynanan online oyunu olmakta.

Oyun hikayesine geldiğimizde ise oldukça ilginç bir hikayesinin olduğunu söyleyebiliriz. Bir takım deneyler ve bunun sonucunda ortaya çıkan bir ırktan bahsedilmiş. Bu ırk en başta insanlığın yararına hareketler sergileseler de sonunda Dünya’nın bir çıkmaz sokağa girdiği gerçeği ortaya çıkıyor.

İnsanlığın çok büyük bir tehdit içinde olduğu bu durum kim tarafından ve nasıl halledilecek bir merak konusudur. Bu hikayenin en etkin kahramanı belki de siz olacaksınız. Bunu denemek için ise yapmanız gereken Wolfteam Kaydol linkleri yardımıyla oyuna kayıt yaptırmak, yani üye olmak gerekiyor. Wolfteam Kayıt Ol seçeneği sayesinde, oyunu indirdikten hemen sonra gerekli kayıt işlemini hallederek, Kurtlar Takımı’nı kolaylıkla oynamaya başlayabileceksiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.262 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.