AnasayfaOyun Dünyası › Yarış Oyunu Oyna

Yarış Oyunu Oyna

Günümüz Türkiyesin de çocukların eğlenmek için artık sokakta koşturmaları gerekmiyor. Pek çok çocuk, eğlenme ihtiyacını elektronik aygıtlar yardımıyla gideriyor. Bilgisayar , Ipone , Mp3 player vb gibi aletler ile artık teknolojiye ayak uydurmaya başladık. Özellikle erkek çocukları için arabalar elektronik de olsa yine odak noktalarından. Sanal ortamda ise araba Oyunları çocukların vazgeçemediği eğlencelerden biri konumuna geldi.

Oyunlar hakkında o kadar yazacak şeyimiz var ki işte onlardan bir tanesi daha. Özellikle erkek çocuklarının dikkatini çeken şu Yarış Oyunu Oyna. Çocukların bu araba oyunları merakı ileri ki yaşta da bir nevi ders niteliğinde olacağı ortada. Çevremize şöyle bir baktığımız zaman gerçekten de zevkli bir hal alıyor.

Eğer gerçek hayatta da arabaları ve hızı seviyorsanız araba oyunlarını oynayabilirsiniz. Modifiye edilmiş arabalar bazılarının hoşuna gitmeyebilir fakat bir kez böyle bir oyun oynadığınızda arabaların nasıl değiştiğini ve güzelleştiğini göreceksiniz. Buda eminim ki çoğu kişinin hoşuna gider. Böyle bir oyun oynadıktan sonra gerçek hayatta bile arabanızı modifiye etmeyi düşünebilirsiniz. Gerçek hayat da en çok modifiye edilen egzos, camlar ve spoilerlardır.

3D oyunlar ‘ ın en çok oynanılan oyunları arasında tabi ki de araba oyunlarını söyleyebiliriz. Büyük küçük hiç fark etmiyor ve 3D oyunlar popüler olmaya devam ediyor. Hızı yarışı seven tüm herkesin oynadığı araba oyunları, gerçekten de eğlenceli oyunlar arasında gösterebiliriz. Araba oyunlarını artık online olarak oynayabiliyoruz. Hemde 3d oyunlar ile.

Yarış Oyunları ile hızı daha çok seveceksiniz. 3D Drift Yarışını oynayarak da hız tutkunu olacaksınız.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.843 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.