AnasayfaOyun Dünyası › Yeni Oyun

Yeni Oyun

Flash oyun dünyasının her geçen gün gelişmeye devam etmesi nedeniyle her gün başka başka yeni oyunlara erişmek mümkün olabiliyor. Özellikle çocukların oyun isteklerinin tükenmeyişi ve her gün yeni oyun istemeleri flash oyun üreticilerini de tetikliyor. Çocukların isteklerine cevap vererek, her gün yeni oyunlar sunan yenioyun.gen.tr geniş oyun yelpazesi sayesinde çocukların gözdesi haline gelmiş durumda.

Erkek ve kız çocukların oynayabilecekleri türlü çeşit oyunu bünyesinde barındıran sitede, öne çıkan bölümlerden bir tanesi balon oyunları bölümü. Balon oyunları içerisinde, patlatma oyunları, balonlardan kelime dizme oyunları gibi oldukça eğitici ve ilgi çekici oyunlar yer alıyor. Çocukların ilgisini celbeden balon oyunları içerisinde eğitici öğelerin varlığı aileleri mutlu ediyor ve çocuklarının oyun oynarken bir yanda da bir şeyler öğrenmelerinden keyif alıyorlar.

yeni oyun

Oyun sitesinde diğer bir öne çıkan bölümse; araba oyunları… Araba oyunları daha çok erkek çocuklar tarafından oynansa da kız çocuklar da merak salabiliyorlar. Sitede yer alan araba oyunları çocukların temel trafik eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla, özenle seçiliyor ve geliştiriliyor. Çocuklarımızın büyüdüklerinde trafikte saygılı bireyler olmalarına bir nebze de olsa yenioyun.gen.tr adresli oyun sitesi oyunlarıyla katkıda bulunuyor. Eğer siz de çocuklarınızın hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini istiyorsanız siteyi hemen ziyaret edebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.828 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.