AnasayfaOyun Dünyası › Yeni PlayStation Bu Ay Geliyor

Yeni PlayStation Bu Ay Geliyor

İddialara göre Sony, CECH-4000 kod adlı yeni ve ufak PlayStation 3 modelini Eylül ayının sonunda FIFA 13’ün çıkışı ile birlikte piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Sony‘den PlayStation 3 Slim’den bile daha küçük bir PlayStation 3 geleceği haberleri ortalıkta dolaşmaya başlamış fakat firmadan ses seda çıkmayınca bu projenin rafa kaldırıldığı düşünülmeye başlanmıştı.

Bugün ise NeoGAF forumlarında ortaya atılan bir iddia, daha ince ve ufak bir PlayStation 3 bekleyenleri heyecanlandırmaya yetti. Ortaya atılan iddiaya göre Sony, 29 Eylül’de FIFA 13’ün piyasaya sürülmesi ile birlikte PlayStation 3 Mini’yi oyunseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Hatta 20-23 Eylül tarihleri arasında dört gün sürecek olan Tokyo Game Show sırasında FIFA 13 PlayStation 3 Bundle’ların tanıtılacağı, içerisinde bir adet 500 GB’lık mini PlayStation 3, bir DualShock 3 kontrolör ve bir de FIFA 13 bulunan bu paketlerin 28 Eylül’den itibaren satışa sunulacağı da gelen haberler arasında.

Kaynak : shiftdelete

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.520 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.