AnasayfaOyun Dünyası › Zombi Oyunları

Zombi Oyunları

Zombiler; insan ırkının başkalaşım geçirerek canavara haline dönüşmüş biçimidir. Kendileri dışında tüm canlıların kanıyla beslenmekte ve başkaları tarafından zarar verilmedikçe ölmeyen canlı türü olarak bilinir. Yüzlerinin ve ellerinin korkunç olarak tasarlanması ile bir çok korku filminde konunun temelinde bulunmaktadırlar. Uzun yıllardır filmlere ve kurulum gerektiren oyunlara konu olan zombiler oyun sitelerinin vermiş olduğu hizmet ile birlikte flash içerikli oyunları da üretilmiştir. Zombilerin filmler ve çeşitli oyunlardan anlaşılacağı üzere bir çok çeşidi bulunmaktadır.Bazıları silah ile ölürken bazılarını da ezmek gerekmektedir. Ülkemiz de ve dünya çapında Zombi Oyunları oynayan azımsanmayacak bir kitle bulunmaktadır.

Web sitemiz uzun süreden beri oyun hizmeti veren bir web sitesi olup, zombi oyunlarının sevilmesi üzerine oyun programına zombi türünde ki flash oyunları da eklemiştir.

Flash içerikli oyunların en büyük özelliği,internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşılabilmesidir. Kurulum gerektiren oyunlar crack, keygen, serial gibi uygulamalarla oldukça zahmetli olmasına karşın Flash oyunlarda internete bağlı olan bilgisayardan oyunun ismini yazmanız yeterli olacaktır. Zombi oyunlarıda diğer flash oyunlarda olduğu gibi oyun üreticileri tarafından 3 boyutlu ve flash içerikli olarak geliştirilmiştir. Ses ve görüntü efektleri sayesinde heyecanlı, aksiyon dolu bir ortam yaratan bu oyunlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitemiz tüm oyunlarda olduğu gibi zombi oyunlarında da kategorize oluşturmuştur. Silah ve zombilerin bulunduğu bir oyun istiyorsanız, Tehlikeli Çiftlik 2 oyununu ,zombi ezmece oyunu oynamak istiyorsanız Zombi Mezarlığı, güzel ve kaliteli bir görüntü istiyorsanız 3D zombi blok oyununu,internet üzerinden online olarak farklı kişilerle oynamak istiyorsanız Online Zombi savaşı 3D ismindeki oyunları oynayabilirsiniz. Flash oyunların açılabilmesi ya da tam verim alınabilmesi için yapmanız gereken tek şey Adobe şirketinin ücretsiz olarak sunduğu adobe flash player ve yine ücretsiz olarak sunulan Shockwave Flash eklentilerini kurmaktır. Eklentiler oyun içerisinde bulan ses ve efektleri aktive edecektir.

android-zombi

Eklentileri yükledikten sonra, web sitemiz üzerinden yaş guruplarına uygun zombi oyunlarını seçebilirsiniz. Bazı zombi oyunları yetişkin bireyler için tasarlandığından çocukların oynaması sakıncalı olabilmektedir. Bu nedenle 8 – 16 yaş çocuklar için üretilen zombi oyunları da mevcuttur. Zombi oyunlarında genel olarak oyun kahramanı, tıpkı zombilerde olduğu gibi özel güçlere sahiptir. Özel gücü bulunmayan kahramanlarda ise silahla iyi ateş edebilme, araba kullanarak ezebilme yetenekleri verilmiştir. Zombi oyunu genel olarak öldürülen zombileri, vuruş sayısını, vurulduğu yeri bildiren bir tabloda kaydedilir ve round bitiminde tablo ekrana getirilir. Online zombi oyunları zombi ve kahramanlar olmak üzere iki takımdan oluşur. Her iki takımda karşı tarafı öldürmeye çalışarak kendi takımlarında skorlarına göre yükselirler. Bazı oyunlarda ise zombiler karşı tarafta ki kahramanlardan birisini ısırdığında kahraman zombiye dönüşmektedir. Zombi oyunlarından bazıları oyun üreticilerin hayal gücü ile birlikte zombi inanışından çıkılmış ve insan olmayan türleri üretilmiştir. Örneğin zombi köpekler oyununda adından da anlaşılacağı üzere zombi köpekler bulunmaktadır. Eğer sizler de aksiyon, macera, korku duyguları görüntü kalitesi, ses, efekt gibi özellikleri bir arada görmek istiyorsanız web sitemize uğrayıp zombi oyunlarının yanı sıra bir çok oyunu da ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Kurulum gerektirmeden oyunun ismini yazarak veya web tarayıcınızdan zombi oyunu şeklinde bir ibare ile aratarak bu oyunlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zombi oyunların da komik olarak üretilmiş olanları bulunmaktadır. Bu oyunları da ebeveynler çocuklarının hoş vakit geçirmeleri için gönül rahatlığıyla oynatabilirler.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.