AnasayfaOyun Dünyası › Zombi Oyunları ve Popüler Oyunlar Kitoyun.com’da

Zombi Oyunları ve Popüler Oyunlar Kitoyun.com’da

Hergün binlerce sitenin yayın hayatına başladığı internet ortamındaki oyun sitesi sayısı sanırım sayılamayacak kadar fazla olmaya başladı. Bunlardan bazıları tek konulu ve tek kategoride siteler olmakla birlikte bazıları ise özellikle tüm kategorilerde en yeni oyunlar ve en güzel oyunları ziyaretçilerine sunmaya çalışıyor.

İnternet ortamı özgür bir ortam olduğu için aileler içinde hangi sitede oyun oynamalı çocuğum? gibi sorular akılları karıştırıyor. Bugün sizlere çok farklı bir oyun sitesini tanıtacağım. Bu sitenin adı kitoyun.com slognaları ise seçilmiş oyunlar 🙂 ilginç değilmi? Kit Oyun çocuklara oyunların nasıl oynanılacağı hakkında detaylı anlatım sunmakla beraber çokcuğun piskolojisini etkileyecek cinsel veya aşırı savaş içerikli oyunları engelleyen bir sisteme sahip. Ayrıca çocukların arkadaşlarıyla rahatça mesajlaşabileceği basit arayüzüyle oyun oynarken sosyal olmayı da vaadediyor.

Eğer güvenle girilecek bir oyun sitesi arıyorsanız bizce bunların ilk sırasında kitoyun.com olmalı. Hem güzel oyunlar, hem zeka geliştirici hemde süper eğlence vaadeden oyunların hepsi kitoyun.com’da siz çocukların hizmetine sunuluyor.

Çocukların en sevdiği oyun kategorileri arasında; Kız Oyunları, Araba Yarışı Oyunları, İki Kişilik Oyunlar, Beceri oyunları ve tabi ki popüler oyunlar bulunmakta. Aynı zamanda kitoyun.com’un popüler oyunları arasında.Zombi Ezmece 2013, Ateş ve Su 4, Çılgın Motor Yarışı, Varmısın Yokmusun ve Ben 10 Süper saldırı oyunu yer alıyor. Seçilmiş en güzel oyunların hepsi kitoyun.com’da sizleri bekliyor.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

7 Yorum.[Yorum yazın]

  1. kız oyunları güzel ama çok oyun yok hep erkek oyunları var.

  2. Yasin Yavaş

    Arkadaşımın açtığı bu güzel siteye başarılar diliyorum.

  3. çizgi film oyunları ve macera oyunları çok güzel.

  4. lili oyunları çok güzel sitedeki hemde türkçe.

  5. güzel site oyunlarıda güzel.

  6. güzel site bence oyunlarıda güzel.

  7. zaman geçmesi için mantıklı bir oyun sitesi.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.