AnasayfaPara Kazanma › Bounty ile Para Kazanmak

Bounty ile Para Kazanmak

Akıllı telefonların kullanılma oranı artış gösterdikçe bu telefonlar üzerinden sağlanan imkanlarda da artış yaşandı. Artık akıllı telefonlar sayesinde birçok işlem kolay bir şekilde yapılabiliyor. Bu işlemlerden bir tanesi de akıllı telefon ile para kazanmaktır. İşsizlik ve geçim sıkıntısının artması insanları online para kazanma sektörüne itmiştir. Bu doğrultuda birçok kişi telefonundan para kazanmaya başladı.

Telefon ile para  kazanmak konusunda birçok uygulama olsa da hem Türk, hem de denenmiş güvenilir yöntemlerden bir tanesi Bounty ile para kazanma yöntemi olmaktadır. Gezerek para kazanma mantığına dayalı olan bu sistemde size görevler veriliyor. Siz de bu görevleri istenilen yerlere giderek tamamlama şansını elde etmeye başlıyorsunuz.

Bounty uygulaması ile siz görev tamamladıkça kazanç şansınız da artıyor. Her görev en az 4 ya da 5 TL değerinde olmaktadır ve 200 TL’ye bile görev imkanı vardır. Bounty için herhangi bir alt ödeme limiti yoktur. Cepbank aracılığı ile ödemeleriniz gerçekleşmektedir. Sadece gezerek ayda 800 TL’ye varan kazançlar elde edebilirsiniz.

Yazar : Kül Yutmaz

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.245 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.