Dolgular ve bölgesel zayıflamalar

VelaShape III ile artık vücut oranlarınızın genetik olmadığını anlayacaksınız. Kadınlar genellikle birkaç gün rejim yapar ve sonrasında galiba benim bu kilolarım kalıcı deyip vazgeçerler. Oysa bölgesel kilolar genetik değil, tamamen kiloların inatçı oluşu ile ilgilidir ve onları yok etmenin en kolay yolu teknolojiyi kullanmanız olacaktır. VelaShape III uygulaması işte tam bu anlamda size yardım ediyor ve hem daha kısa sürede hem de daha doğru sonuçlara ulaşarak sizlerin yağ yakımını hızlandırıp kilo vermenizi sağlıyor. VelaShape III ile yapılan analizler yaklaşık 2 cm den fazla bir incelme olduğunu ortaya koymuş ve özellikle hastaların birçoğu mutlu olarak bu uygulamayı yaptırmışlardır. Aldıkları olumlu sonuçlar, hem yapanı hem de yaptıranı oldukça mutlu ediyor tabi ki

Dudak Dolgunlaştırma ise aslında biraz daha farklı bir şekilde ilerliyor. Kadınların daha çok tercih ettiği bu yöntem çok daha dolgun ve hoş bir dudak olmasını sağlıyor. İstenirse üst dudak ya da alt dudak olarak doktorunuzdan yardım alabilirsiniz. Dudak dolgunlaştırma için sadece üst dudak ya da alt dudak çalışması yapılmıyor. Kişinin bazen üst dudağı kalın olabilir ama alt dudak buna orantılı olarak ince kalınca da bu dolgu yapılabilir. Dudak dolgunlaştırma aslında herkesin düşündüğü gibi sadece güzel görünmek için değil, doğaya uygun görünmek içinde yapılabilir. Bazen çok aşırı oluşan dengesizlikler kişileri sosyal hayatlarında zorda bırakabiliyorlar. Dudak dolgunlaştırma böylelikle zorunlu hallerde ya da sadece estetik amaçlı olarak yapılabilen ve mutlaka doğru ellerde yapılması gereken işlemlerden biridir.

dolgu

Dolgu  ise aslında hem dudağa hem de yüzün farklı noktalarına yapılabilir. Bazen kişilerin göz çevresi ya da kaş arası gibi bölgeleri içeriye çökük ya da çok kırışık olabilir. Dolgu bunları engelliyor ve çok daha hoş durmasına sebep oluyor. Dolgu için sizler oranları belirlemiyor ve kendinizi bizlerin size önerdiği dr Mustafa karakaş a bırakarak en güzel sonuçları alıyorsunuz. Dolgu deyince abartılı dudaklar ve abartılı gözler değil, orantılı ve güzel hatlar bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.