AnasayfaSağlık › Elektronik Sigara

Elektronik Sigara

Sigaranın, vücudumuza çeşitli oranlarda yaptığı rahatsızlık ve kanserin yanı sıra cilt hastalıklarına güzelliğe de zararı olduğunu bilmekteyiz. Sigaranın sağlığımıza ve güzelliğimize bukadar zararı varken artı olarak sevdiklerimize ve çevremizede zararı bulunmaktadır. Küçük yaştaki kullanıcılarında artması ile sigara insanlığı tehdit eden bir tehlike haline gelmektedir.

Elektronik sigara ise bunca zararı olan sigaraya düşman olarak üretilmiş ve değişik modelleri ile de üretime devam edilmektedir. Elektronik sigara modellerinden biri seçtiğinizde istediğiniz likit tatları ilede siz sigara kullanıcılarının sigarasına son verdirmektedir.

elektronik-sigara

Elektronik sigara likiti kullandığınızda cildiniz bozulmayak ve her nefes çektiğinizde sadece vücudunuza giren nikotin aroma ve su olacaktır.Sizlerde sigaranın zararlarından Elektronik sigara ile kurtulun.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.