AnasayfaSağlık › En İyi Tüy Dökücü

En İyi Tüy Dökücü

Önceki yazılarımızda tüy dökücü krem ve kürler arasından bir kaçı hakkında yazılar yazmıştık. Fakat “ en iyi tüy dökücü yöntem hangisidir? ”, “ en etkili yöntem nedir? “ , “ kesin çözüm arıyorum. “ diyorsanız o halde bu yazı sonunda hangi yöntemi kullanmanız gerektiği konusunda biraz daha bilgili olacaksınız. Kendi deneyimlerim ve çevremde tüy dökme yöntemleri kullanan tanıdıklarımın edinmiş oldukları deneyimlere bağlı kalarak bu konuya açıklık getirmek istiyorum.

Öncelikle eskiden kullanılan tüy dökme yöntemleri ile başlayalım. Özellikle ağda, jilet ve epilasyon aletlerinin kullanılabilir ama yok etme amaçlı olmadığı kesinlik kazanmış bir gerçektir. Özellikle ağda kullanılarak uzun süreçlerde kıllar tüylere dönüşmekte ve yok olmaya yüz tutmaktadır. Fakat hızlı bir yöntem olmamakla birlikte çok acılı bir yöntemdir. Jilet kullanımı ise kesinlikle en ilkel yöntemdir. Epilasyon aletleri ise bu yöntemlerden çok farklı değildir. Lazer epilasyon sistemi ise tüy dökme konusunda çok ideal ve etkili bir yöntemdir. Lazer epilasyonun dezavantajı yüksek fiyatlar ile uygulanıyor olmasıdır. Biz basit ve hızlı yöntemler ile en iyi tüy dökücü arayışı içindeysek; hairjen veya hamamotu gibi sistemler kullanmamız gerekmektedir. Hamamotu kürünün ucuz olması ve kolay ulaşılabilirliği yanı sıra ağzı açık kaldığında hızlıca etkisi yok olduğuda bilinen bir gerçektir. Teknolojik gelişmelerle etkisi hızlı bir şekilde yok olmadığı gözlemlenen bir diğer yol ise hairjen kürüdür. Hairjen ülkemizde yeni yaygınlaşan bir teknoloji ürünüdür. İnternetten çeşitli cilt bakım ürünü satan alışveriş sitelerinden almanız mümkündür. Fiyatı hamamotuna göre biraz yüksektir. Fakat en iyi tüy dökücü yöntemleri arasında günümüzün en etkili ve en ucuz yöntemidir.

tüy-dökücü-krem

Kendi deneyimlediğim ve çevremdeki arkadaşlarımdan aldığım yorumlara göre istenmeyen tüyleriniz var ve yok etmek istiyorsanız; yeni laboratuvar ürünü olan hairjen kullanmanızı şiddetle önermekteyiz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.491 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar