AnasayfaSağlık › SSK SORGULAMANIN YENİ ADRESİ

SSK SORGULAMANIN YENİ ADRESİ

SSK sorgulama işlemleri için oluşturduğumuz bu portalda SGK sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. SSK ile iligli son haberleri de barındıran bu sitede herhangi bir bilgi kirliliği ile karşılaşmayacaksınız. SGK gündemini tutabileceğiniz bu portal sizlere daha iyi hizmet verebilmek için her gün kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu siteye gelerek sorgulama işlemlerinizi veridğimiz talimatlar ile birlikte rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.  SSK işlemleri için bu portal dışında hiçbir içerik servisine ihtiyaç duymayacaksınız. Sizler bizim kalıcı ziyaretçi kitlemize dahil olarak, gündemi bizim üzerimizden takip edeceksiniz. Sitemize hemen gelerek ne zaman emekli olabileceğinize dair ipuçları bulabilir ve işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. SSK hizmer dökümü, ssk gün sayısı gibi bilgileri sitemiz üzerinden doğru yönlendirmeler işe öğrenebilirsiniz. SSK sitelerinin bilgi karmaşasından uzak olan bu portal size en iyi hizmeti verecek.

Sitemizde Bulabileceğiniz Diğer Hizmetler

Sitemizde SSK sorgulama işlemlerinin dışında bulabileceğiniz hizmetlerden ilgi GSS Borç Sorgulama hizmetidir. Bilindiği üzere yasa gereği herkes GSS kapsamına alındı. Sosyal güvencesi olmayan kişiler üzerlerine düşen prim miktarını ödeyerek GSS kapsamına dahil olmaktadırlar. GSS Borç Sorgulama işlemleri için sitemize gelerek doğru yönlendirmeler sayesinde sonuca ulaşabilrisiniz. Bunun yanında verdiğimiz bir diğer hizmet rapor parası sorgulama işlemi. Bu işlem içinde sitemize gelerek sonuca ulaşabilirsiniz. Sitemizde sadece SSK değil Bağkur işlemlerinide yapabilirsiniz.

Bağkur gün sorgulama işleminiz için ilgili konumuza gelerek Bağkur’dan ne zaman emekli olabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bağkur işlemleri için oluşturulmuş konularımız sayesinde, kurum hakkında daha pek çok bilgiye erişebileceksiniz. Son olarak bahsedeceğimiz hizmetimiz ise Soru-Cevap bölümümüz. Bu bölümde SGK SSK ve Bağkur ile alakalı tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bu bölüme gelerek sorularınızı bize iletmeniz. Biz bu sorularınıza elimizden geldiğince hızlı yanıt vererek sizi bilgilendiriyoruz.

Portalımıza sizleri de bekliyoruz. SSK Gün Sorgulama ekibi iyi günler diler. www.sskgunsorgulama.com ile sağlık sigortanızı sorgulayabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.874 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.