AnasayfaSağlık › Teknolojinin Gelişmesiyle Haşere Artışları

Teknolojinin Gelişmesiyle Haşere Artışları

Günümüzde hava kirliliği ve kimyasal maddeler çoğalması ile haşere parazit vb canlılar yayılmaya başladı. Pis ortamları seven bu canlılar insan sağlığı için büyük tehtid oluşturmaktadır. Yaşadığımız günlük hayatta vakit geçirdiğimiz alanları düzenli olarak istanbul ilaçlama ile ilaçlamalıyız. İstanbul ilaçlama da birden fazla ilaçlama yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden ilki kokulu uygulamadır.

Parazitlerin fazla olarak bulunduğu yerlere yapılmalıdır. Bu yöntem sonucunda kısa zamanda haşerelere etki etmeye başlar. Uygulandıktan sonra yaşanılan mekan 1-2 saat havalandırma yapılmadan mekana girilmemelidir. Diğer bir uygulama ise kokusuz uygulamadır. Bu yöntem ile sıvı malzeme püskürtme yoluyla uygulanır. Uygulama yapılan yeri terk etmenize ve kapalı olması gerekmektedir. Fakat saklama yapılmayan, açık halde bulunan yiyecek ve gıda malzemesi ortamda bulunmamalı, eğer bulunuyorsa da üzerleri mutlaka kapatılmalıdır. Diğer bir uygulama jel ile yapılmaktadır.

böcek ilaçlama

Bu uygulama, bir aplikatör yardımıyla restoran, mutfak, yemekhane gibi mekanlarda bulunan haşerelere karşı kullanılan jel yem uygulamasıdır. Çok etkili ve kokusu yoktur. Dozunu istediğiniz şekilde ayarlayabildiğiniz tabancası ile uygulanır. İstanbul böcek ilaçlama tüm ilaçlamaları itina ile yapmaktadır.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.263 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.