AnasayfaSinema › 7.Kat Filmi Konusu

7.Kat Filmi Konusu

Film seyretmek ister sinemada ister evde olsun bizi içinde bulunduğumuz ruh halinden çıkarır, bambaşka bir âleme götürür. Ayrıca, her filmin konusunun içinde bizlere vermiş olduğu bir ana fikir de bulunmaktadır. Bu, bazen yaşamla, bazen yaşadıklarımız karşısında verdiğimiz tepkiler, ilişkiler ile ilgili olabilir. Bunları daha da arttırabiliriz. Bir film bazen bize, bizim dışarıya gösterdiğimiz yüzümüzü görmemize yardımcı olabilir.

            Hepimizin bilerek ya da bilmeden taktığı maskeler vardır. Gerçek yüzümüzü ne zaman ortaya çıkarırız, gerçek kimliğimiz, bizi ne zaman ele verir. Kızgın, sevinçli, heyecanlı, üzgün olduğumuz zamanlarda mı? Yoksa hiç beklemediğimiz bir anda mı? Bir anda herkesin ezberini bozacak hareketlerde bulunabiliriz. Bizi yaşamda yönlendiren duygumuz nedir. Başarı mı, kariyer mi, aşırı güven mi,  hırs mı,  kendini beğenmemi, mükemmeliyetçilik mi, kıskançlık mı, sevgi mi?

7.kat-filmi

            7.Kat Filmi Konusu Nedir? Ne zaman farkında olmadan gerçek kimliğimizi ortaya çıkarırız. Ne tip olaylar karşısında verdiğimiz tepkiler başkalarının hayrete düşmesine neden olur. İstediğimizi elde etmek için yapabileceklerimizin sınırları nedir. Ne kadar aşırıya kaçabiliriz. İspanya- Arjantin ortak yapımı olan film, bizlere bu soruların cevabını görmemize yardımcı olmaktadır.

            Ayrıca, iyi kötü, doğru yanlış gibi kavramları yeniden düşünmeye sevk etmektedir. Yaşamın, düşündüğümüz kadar keskin ve net çizgilerden ibaret olmadığını da bizlere yeniden hatırlatmaktadır. Unutmayalım ki, yaşam sadece keskin ve net kavramlardan ibaret değildir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

13.525 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Son Yorumlar

Sponsor Reklamlar