AnasayfaSinema › Adele’in Yaşamı Filmi Fragmanı (La Vie d’Adele)

Adele’in Yaşamı Filmi Fragmanı (La Vie d’Adele)

Her yıl düzenlenen Cannes Film Festivali bu yılda 66.sı düzenlendi. 66.Cannes Film Festivali ödüllerinde geceye damgasını Adele’in Yaşamı Filmi Fragmanı dikkatleri çekti. Muhteşem bir organizasyona ev sahipliği yapan festivalde ödüller hak ettikleri yerlere gitti. Ödül alan filmler arasında en çok dikkat eden yapımın ise lezbiyen bir çiftin yaşamını konu alan Adele’in Yaşamı filmi oldu. Bu film aynı zamanda son yıllarda izlenilen en çarpıcı film olma özelliğini de taşıyor. En İyi Film ödülünü kazanan Adele’in Yaşamı filminin fragmanını sizlere duyuralım dedik bizlerde. Orjinal adı La Vie d’Adele olan Fransız yapımı Adele’in Yaşamı filminin fragmanını haberimizin devamında görebilirsiniz.

Adele’in Yaşamı Filmi Fragmanı (La Vie d’Adele)

Adele’in Yaşamı Filmi Fragmanı (La Vie d’Adele)

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.