AnasayfaSinema › Cehennem Melekleri 2 Ne Zaman Sinemalarda? Cehennem Melekleri 2 Fragmanı

Cehennem Melekleri 2 Ne Zaman Sinemalarda? Cehennem Melekleri 2 Fragmanı

Yaz sezonunun gelmesi ile Film piyasası da hareketlenmeye başladı. Tüm dünyada ve Türkiye’de bir çok yerli ve yabancı filimler gösterime girmeye başladı, her hafta bir kaç tane yerli ve yabancı filmler vizyona girmekte, bunlardan bir tanesi de bu hafta vizyona girecek olan Cehennem Melekleri 2.

Cehenneme Melekleri 2 Ne Zaman Vizyona girecek?

Cehennem melekleri 2  17 ağustos 2012 cuma günü vizyona girecek. bu hafta vizyonda olacak olan Cehennem Melekleri 2, Cehennem Melekleri 1’den fazlasıyla vizyona gelecek ve en az Cehennem Melekleri 2 kadar konuşulacak bir film.

Cehennem melekleri 2‘nin kadrosuna bakacak olursak Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis,Jet li gibi bir çok ünlü isim ve Hollywood yıldızı bulunmakta. Aşağıdaki resimde Cehennem Melekleri 2‘nin tam kadrosunu görebilirsiniz.

 

Cehennem Melekleri 2 hakkında kısa bir bilgi edinmek istiyorsanız Filmin fragmanını sizler ile paylaştık;

Cehennem Melekleri 2 Fragmanı

Yazar : -EagLe-

Blogesinti ~ Teknoloji haberleri,Güncel blog,Sinema haberleri ve bir çok konudan haberiniz olacağınız bir güncel blogdur.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.831 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.