AnasayfaSinema › Düğün Dernek Filmi İnternette!

Düğün Dernek Filmi İnternette!

düğün dernek indir

Türk halkının içerisinde bulunduğu kültüre, eğlence anlayışına ve sadeliğe önemle parmak basarak, güldürmek için bel altı espriler kullanmak yerine, ince – düşünülmüş olay nüanslarını kullanan bir senaryo ve birbirinden muhteşem oyuncular. Düğün dernek filmini tek link indirin ve keyifle izleyin.

Tarık, zaman içerisinde Türkiye’de çalışarak hak ettiği yerlere gelemeyeceğini düşünür ve Letonya’ya kaçak olarak gider, çalışır ama bu kaçak çalışma durumundan yıllar içinde kurtulmuştur. Taki artık yakalana kadar. Türkiye’ye gönderilir ama Tarık’ın bir umudu daha vardır. Sevgilisi Monica. Monica, Letonya vatandaşıdır ve eğer Tarık planladığı gibi Monica ile evlenirse apar topar gönderildiği Letonya’ya geri dönebilecektir hem de bu sefer resmi yollarla.

Sivas’ın Esenyurt ilçesindeki köyüne Monica ile gelen Tarık ilk zamanlar her şey normal, vatan hasreti çeken, ziyarete gelmiş gibi davransa da en sonunda 10 gün içinde Monica ile evlenmesi gerektiğini, aksi halde Letonya’ya geri dönemeyeceğini söyler ve Tarık’ın babası İsmail hiç hesap etmediği bir düğün hazırlığına başlar. Hem de 5 kuruş cepte para olmadan. İlk zamanlar sadece bir tören yapacağını düşünen İsmail, köylülerin yabancı gelin ve alelacele düğün girişimleri üzerine alay etmelerinden rahatsız olur ve “ Ben oğluma davullu, zurnalı; sazlı, sözlü bir düğün yapacağım ” der ve inanılmaz zor bir yarışın içinde bulur kendini.

Köy yerindeki dostluklar, insanların birbiri ile imece düşünce yapısı ile yardımlaşması ilk zamanlar karşılığını vermiş ve Sivas’ta 5 yıldızlı bir otelde düğün yapılacak sanılırken, planlar alt üst olur ve otel düğünü işi yatar, artık tam her şey düzeltilemez bir hal aldı derken. Tüpçü Fikret, Çetin ve köyün öğretmeni Saffet, İsmail’in yardımına yetişmek için kolları sıvarlar ve düğün nerede ise tamamlanır ve birden düğün günü gelir. Tam o gün devenin sırtından birden bire kaybolup giden bir gelin, Rusya’dan gelen ve gelini arayan mafya üyeleri, Sinan ve Çetin’in kanlıları… Tam bir curcuna kopar…

Düğün dernek filmini full indirin ve internet ortamında yaşanan kesintiler ile savaşmak zorunda kalmadan, tüm zamanların nerede ise en çok başarı gören düğün derken filmini ful izleme imkan yakala.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.