AnasayfaSinema › Evrim Filmi

Evrim Filmi

Filmin yönetmenliğini Wally Pfister Başrol oyuncusu ise  Jonny Depp dir. Bu tür filmlerde görmeye alışık olmadığımız ünlü oyuncu 2014 ABD yapımı Bilim Kurgu, Aksiyon, Dram tarzı bir filmde ilk imtihanını veriyor gibi gözüküyor. Başarılı oyuncu keşifler yapan bir bilim adamını canlandırıyor. bilim adamı olan Dr. Will Caster yaptığı keşifler ve çalışmalar insandan daha üstün yapay zekâya sahip bir bilgisayar yapar.

Radikal bir terörist grup bu teknolojiyi almak isterler. terörist gruplar saldırır ve Dr. Will cinayete kurban gider. Kendisi gibi bir bilim adamı olan eşi Evelyn, kocası Will’in beynini geliştirerek bu süper ve gizli bilgisayara entegre eder. Will bağlı olduğu bilgisayar ile teröristler için artık bir tehlike haline gelmiştir.

transcendence-johnny-depp-2014

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.