AnasayfaSinema › Fragman İzlemenin Adresi

Fragman İzlemenin Adresi

Fragmanlar film hakkında önemli bilgiler veren ve film seçiminde vazgeçilmezler arasında yer alan argüman olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir film hakkında fikir sahibi olabilmek için illa ki filmi izlemeye gerek yoktur. Bu açıdan büyük zaman kaybına uğrayabilirsiniz. Hele bir de film istediğiniz düzeyde değilse o zaman kendinize kızarsınız. Vakit kaybı yaptım diye.

Bu neden ile fragman izlemek film hakkında küçük tiyoların yanında efektler, oyunculuklar, mekan-zaman gibi bilgileri de bize verebiliyor. Fragmanın işlevsel özelliğini bu şekilde tanımlayabiliriz. Fragman kelimesi fransızcadan gelmektedir. Sözlük olarak “bir sonraki program, filmi tanıtmak için o programdan, filmden gösterilen örnek parçalar” anlamına da geliyor. Türkçe karşılığı ise parça ve tanıtma filmi olarak nitelendiriliyor.

Fragman deyince aklımıza nedense hep sinema filmleri gelmektedir. Peki sadece sinema filmlerinin mi fragmanı olur ? Hayır. Fragman sinemaların yanında, tv şovları, diziler, çizgi-diziler gibi seri şekilde sunulan programlara ad olabilmektedir.

Eğer sizlerde dizi fragmanları ve sinema fragmanları izlemek isterseniz hizlifragman.com adresine gelebilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.538 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.