AnasayfaSinema › jOBS Filminin Fragmanı Yayınlandı

jOBS Filminin Fragmanı Yayınlandı

Steve Jobs‘u tanımayan yoktur herhalde İnternet ile içli dışlı olan kişiler arasında. Steve Jobs teknoloji dünyasının önemli isimlerinden biri idi. Geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz mucit için bir film yapılacağı konuşuluyordu bir süredir. Ve beklenen an geldi. Jobs filmi için ilk resmi trailer yayınlanmış durumda. Steve Jobs‘ın gençlik yıllarını konu edecek filmin ilk resmi fragmanı gün itibariyle yayınlandı.

Aslında bu film yaklaşık olarak bir seneden beri konuşuluyordu. Ha vizyona girdi ha vizyona girecek derken anca resmi trailerı bugün yayına girdi. Nisan ayı içerisinde sinemalarda olması beklenen film, bazı sebeplerden ötürü yayınlanmamıştı. Vizyon tarihinde oynamalar yaparak ileri ki bir tarihe ertelenen film, Ağustos ayı içerisinde bizlerle olacak. Yayınlanmış olan ilk fragmanda da 16 Ağustos vizyon tarihi olarak görülebiliyor. Hem sinema severler hemde teknoloji severler ile buluşacak film büyük merakla bekleniyor. Filmde Steve Jobs’ı Aston Kutcher canlandıracak. Jobs’ı canlandıracak olan Aston Kutcher, filmde Steve Jobs’ın hayatının ilk otuz yılını bizlere gösterecek. Aston Kutcher’ın yanında başarılı sinema oyuncuları olarak da Dermot Mulroney, Josh Gad, Lukas Haas, J.K. Simmons ve Matthew Modine de bulunmakta.

İşte Steve Jobs’ın hayatını anlatan o filmin ilk fragmanı ;

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.