AnasayfaSinema › Leicester City Beyazperdeye Geliyor

Leicester City Beyazperdeye Geliyor

Sinema dünyasında yaşanan gelişmeler ve değişimler her sene olduğu gibi bu sene de hızlı bir şekilde devam ediyor. Başarılı oyuncular, milyonlarca ödül ve daha birçok aktivitenin yapılmakta olduğu sinema dünyasında yaşanan gelişmeler varlığını sürdürmeye devam ederken, sektörden yeni bir haber geldi. Gelen haber Leicester City adını taşıyan ve başarılara doymayan futbol takımındandı.

Futbol da beyaz perdeye gelmek için hazırlanıyor. İngiltere’de bulunan Premier LİG takımları arasında yer alan Leicester City bu kez de gişe rekorlarını zorlamak için hazırlanıyor. Gelen iddialara göre başarılı futbol takımının önemli adımları ve kuruluşundan bugüne değin yapmış olduğu başarılar beyaz perdeye gelerek bu kez de sinema severler için anlatılmaya başlanacak.

Dünyanın en iyi takımları arasında yer alan ve İngiltere’de adeta rüzgar estiren Leicester City futbol takımının beyaz perdeye gelip gelmeyeceği konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmasa da güçlü sayılacak iddialar bulunuyor. Başta futbol hayranları olmak üzere sinema severlerin de bu yapıma ilgi göstereceği ve gişesinin yüksek olacağı düşünülüyor.

Yazar : Kül Yutmaz

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.228 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.