AnasayfaSinema › Malefiz Filmi Hakkında

Malefiz Filmi Hakkında

Malefiz Disney karakterinin sinema ile buluşmasını sağlayan ve yönetmenliğini Robert Stromberg yapmıştır. Başrol oyunculuğunu ise ünlü yıldız Angelina Jolie ,  Elle Fanning ,  Juno Temple ,  Sharlto Copley ,  Imelda Staunton gibi isimlerle zengin bir ekip kurularak hazırlanmıştır.

Malefiz filminin konusu bir zamanlar iyi ve çok güzel olan görkemli siyah kanatlara sahip olan birinin çok sevdiği ve güvendiği adam tarafından aldatılarak korkulan ve kalbi taşa dönüşen bir karaktere dönüşmesini anlatıyor. Kötü kalpli bu kadın kendisine ihanet edenlerden intikamı alırken adamın kızını lanetleyerek ölüm uykusuna yatırıyor. Daha sonra filmin ilerleyen sahnelerinde kız büyüdükçe kızla yakınlaşan Malefiz kızın esasında barışçıl ve barış için yaratıldığını anlayarak değişime girmeye başlıyor. Süper fantastik bir film.

malefiz-izle

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

16.548 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.