AnasayfaSinema › Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti 2014′ te beyaz perde ile tanışmış bir ABD filmidir. Bilimkurgu ve aksiyon öğeleri barındıran senaryosuyla, tam bir pazar günü filmi. Heyecan, aşk, aksiyon hepsi bir arada.

Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti İzleMaymunlar Cehennemi serisinin 7. filmi. Burada zeki maymun Cesar’ın büyük bir maymunlar ordusu kurarak isyan eder. Cesar’ ın önderlik ettiği bu asi maymunlar, 10 yıl önce yayılan ölümcül bir virüs salgınından kutulmayı başaran bir grup insan ile karşı karşıya gelir. Ardından kıyasıya bir savaş başlıyor. Siz de bu filmi izlerken gerçekten de bayılacaksınız ve de çok beğeneceksiniz.

Başrollerinizi Andy Serkis, Jason Clarke ve Gary Oldman’ın paylaştığı Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti Türkçe Dublaj İzle kaçırılmayacak bir film. Matt Reeves’ in yönetmenliğini yaptığı filmin çekim kalitesi çok yüksek. Aksiyonel öğelerin ön planda olduğu bu filmi en kaliteli bu siteden izleyebilirsiniz ! Keyifli seyirler… Hemen sitemizden izleyebilirsiniz ve de online olarak takip edebilirsiniz.

Filmizledim.org Full HD Kalite de Güncel Film izleme Platformu

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.261 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.