AnasayfaSinema › Sinema Dünyasından Haberler

Sinema Dünyasından Haberler

Sinema bölümü ile bayadır ilgilenemedik. Bugün sizlere yeni filmler hakkında bilgiler vermek istiyorum. Hatta filmler demeyelim de yabancı dizilerden bahsetmek istiyorum. Yabancı dizileri hangi sitelerden izlersiniz? Yada yabancı dizi izlemek için seçtiğiniz sitelerde aradığınız özellikler nelerdir? Bugün bunları sizler için yazmak istedim.

Bir çok kişi Türk dizisi yerine yabancı dizileri izlemeyi tercih etmektedir. Tabi Türk dizileri kalitesiz olduğu için veya bana göre konuların hep aşk üzerine döndüğünden ötürü yabancı dizi izleme oranı Türkiye’de daha fazla. Yabancı diziler konusu itibari ile farklılık gösteriyor. Genel olarak bilim kurgu dizileri daha çok izlenmekte.

dizi

Sizde yabancı bir dizi izlemek isterseniz site önermek istiyorum sizlere. fullhdfilmizled.com adresinde bulunan yabancı dizileri izleyebilir hatta ve hatta sinema dünyasında en son çıkan filmleri de izleme şansına erişebilirsiniz.

Yabancı diziler izleyerek sizde günün keyfini çıkarabilirsiniz.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.267 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.