AnasayfaSinema › Vizyondaki Filmler İnternette

Vizyondaki Filmler İnternette

Dünya genelinde internetin yaygın olarak kullanıldığı alanlardan bir tanesi de insanların eğlence aracı ve duygu ve düşüncelerini aktarma aracı olarak kullanmakta oldukları sinema alanıdır. İnsanların zaman geçirmek için kullanmakta oldukları sinemada birbirinden güzel yapılarım her gün dünyanın her köşesinde vizyona girmektedir.

Dünya genelinde her ülkede sürekli olarak yeni film çekilerek vizyona sokulmaktadır. İşte tam bu noktada internet devreye girmektedir. Dünyanın dört bir köşesinde vizyona giren film anında güncel olarak internet üzerinde yer alan film web sitelerinde internet kullanıcıları paylaşılmaktadır. Bu sayede insanlar her filmi güncel olarak izleyebilme olanağına sahip olabilmektedir.

Bu alanda en güzel misal olarak elbette ki bir başyapıt olarak gösterilen My name is kahn izle seçeneği ile film web sitelerinde yer alması gösterilebilmektedir. İnsanların bu alanda ilgisini çeken büyük yapımları olan ve büyük paralar harcanan filmlerde internette yer almaktadır. Bu alanda ülkemizde tarihimizin en şanlı olaylarından bir tanesini anlatan Fetih 1453 izle seçeneği ile yine internet üzerinde yer almaktadır.

Bunun dışında sessiz tepe karabasan 3d izle seçeneği ile yine web sitemizin geniş arşivi içerisinde yer alan bir diğer filmdir.

Yazar : EagLe

91 Sakarya doğumlu olan ben, bu güncel blogda çeşitli paylaşımlar sunmaktayım. Henüz html + css gibi web tasarım için gerekli bilgileri öğrenmemiş olsam da paylaşmak güzeldir.

Dikkat;

Konu ile alakasız yorumlar silinir.

Yorum yazın

Yorum yazarken şu HTML kodlarını kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *

17.224 Spam Comments Blocked so far by Spam Free Wordpress

Sorunun cevabını ver bakalım * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.